با آینت پولدار شو

انتخاب میزان درآمد ماهیانه مورد انتظار

ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم
item-2 item-3 item-4 item-5

شما با بارگزاری 80 ویدیو در ماه که هر ویدیو به طور متوسط 1000 بار دیده شود بعداز 4 ماه به درآمد 10000000 تومان در ماه می‌رسید.

فرصت را از دست ندهید همین الان ثبت نام کنید.

با آینت پولدار شو

هدف آینت فارغ از گذراندن اوقات فراغت و دیدن ویدیوهای مختلف، درآمدزایی برای کاربران و مخاطبان آن می باشد. در آینت شما می توانید ویدیوهایی را که دوست دارید، با دیگران به اشتراک گذاشته و در محیط امن وسالم شروع به فعالیت کنید.

حالا برای کسب درآمد کافی است ویدیوی آپلود شده شما بازدید بالایی داشته باشد، بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای بر روی تمام ویدیوهای شما تبلیغات گذاشته خواهد شد. هر بار که ویدیوی شما بازدید داشته باشد و این ویدیوی تبلیغی نیز در ابتدای ویدیوی شما دیده شود، مبلغ ۲۰ تومان به حساب شما منظور می گردد و در پنل کاربری شما نیز ثبت خواهد شد. برای شروع و پولدار شدن با آي نت کافی است وارد سایت www.inet.ir و حساب کاربری شخصی خود را با اطلاعات خود فعال کنید، پس از تکمیل ثبت نام، ویدیوی دلخواه خود را در پلتفرم آینت آپلود کنید و شروع به پول درآوردن کنید.

همچنین امکان ایجاد کانال برای شما در آینت فراهم شده است تا بتوانید به صورت اختصاصی ویدیوهای مربوط به یک موضوع خاص یا یک برند خاص را دنبال کنید یا خودتان برای یک کسب و کار یا برند کانال بسازید تا دنبال کنندگان شما بتوانند از این طریق مانند دیگر شبکه های اجتماعی، البته با امکانات بیشتر شما را پیگیری کنند.

در آینت مهمترین هدف ما، کسب درآمد در کنار سرگرمی برای شما می باشد. درآمد کسب شده خود را می توانید در پروفایل خود مشاهده نمایید. به پروفایل خود مراجعه کنید و در قسمت «درآمدزایی» > «بازدیدهای تبلیغات ویدیو»، از بازدیدهای تبلیغات ویدیوی خود و همچنین میزان درآمد کسب شده از آن ویدیوی خود مطلع شوید.

در این قسمت همچنین می توانید متوجه شوید کدام ویدیوی شما بازدید بیشتری داشته تا روند درآمدزایی خود را شتاب بخشید. برای تسویه حساب با آینت و دریافت درآمد خود نیز می بایست در قسمت «اطلاعات پرداخت»، مشخصات درخواست شده را وارد نمایید و سپس در قسمت پرداخت ها، «درخواست تسویه» را انتخاب نمایید.

تسویه حساب و پرداخت ها نیز هفت روز پس از اتمام ماه جاری، به صورت پایا و شتابی واریز می گردد. برای درخواست تسویه حساب حداقل می بایست 50 هزار تومان از تبلیغات ویدیویی کسب کرده باشید.