قوانین و مقررات سایت

قبل از استفاده از خدمات این سایت، شما باید با مفاد مذکور در این توافقنامه موافقت نمایید. اگر چنانچه مخالفتی با توافقنامه زیر داشتید، از سایت استفاده نکنید. بدیهی است مسئولیت حقوقی و کیفری عدم رعایت مقررات و شرایط مندرج بر عهده کاربر می‌باشد.

 • در این توافقنامه آینت به عنوان سرویس دهنده و شما کاربری که به هر نحو از خدمات سایت آینت استفاده می‌کنید، معرفی می‌گردد.
 • آپلود به فعلی گفته می‌شود که به هر نحو هر نوع فایلی را به سرورهای آینت انتقال دهد و دانلود به فعلی گفته می‌شود که فایل را از سرور آینت دریافت کند.
 • با قبول شرایط این توافق‌نامه آینت این حق را خواهد داشت که به صلاحدید خود در هر زمان توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم الاجراست و کاربر این سایت ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه می‌باشد
 • وظیفه تهیه نسخه پشتیبان از فایل‌های آپلود شده بر عهده کاربر می باشد. فایل آپ ممکن است با یا بدون اطلاع قبلی از فایلهای شما نسخه پشتیبان تهیه کند و در صورت بروز مشکل از آن برای بازگرداندن سایت استفاده نماید. آینت این وظیفه را ندارد که این نسخه پشتیبان را در اختیار شما بگذارد. این نسخه‌های پشتیبان صرفا برای استفاده آینت در مواقع اضطرار می باشند. در صورتیکه به دلیل بی توجهی شما یا مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری این اطلاعات از دست بروند آینت هیچ مسئولیتی بابت مشکلات ایجاد شده تحت هیچ شرایطی نخواهد داشت.
 • انتقال اطلاعات (که شامل ارتباطات بوسیله e-mail نیز می‌شود) از طریق اینترنت یا هر شبکه ای که قابلیت دسترسی عمومی دارد، امنیت کامل نخواهند داشت. بنابراین ممکن است اطلاعات در حین انتقال تغییر یابد و یا حتی از دست برود. آینت هیچ گونه مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت.
 • با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی مسئولیت تمامی اطلاعات، داده ها، مقالات، موزیک، عکس، گرافیک، فایلهای صوتی، فایلهای تصویری و ... که بصورت عمومی و یا خصوصی انتشار یافته و نیز مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر ، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده کاربران است.
 • در صورت آپلود هرگونه فایل غیر مجاز آینت مختار است که حساب کاربر خاطی را با یا بدون اخطار حذف یا مسدود نماید و اطلاعات وی را در اختیار مقامات قضایی کشور مربوطه قرار دهد.
 • تمامی فایلهایی که مانع دسترسی سایر کاربران شوند و یا به هر نحوی امنیت سرورهای سایت را به خطر اندازند حذف خواهند گردید این حذف فایل در مواردی که کاربر با اطلاع قبلی اقدام به آپلودفایلهای غیرمجاز نماید باعث غیرفعال شدن کامل اکانت خواهد شد .
 • در هنگام بروز حوادث خارج از کنترل آینت، اعم از اعتصاب عمومی، آتش سوزی صاعقه، حملات هکری، مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و حوادث غیر مترقبه دیگر، بطوری که انجام خدمات برای آینت با مشکل مواجه و یا غیر ممکن گردد، مسئولیتی متوجه آینت نخواهد بود .

محتوای ممنوعه

 • انتشار فایلها و اطلاعاتی که به تشخیص آینت غیرقانونی، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، زیان آور، غیراخلاقی، افتراآمیز و مبتذل و مستهجن باشد و همینطور فایلهایی که متضمن محتوای توهین آمیز نسبت به نژاد، جنسیت، گروه و یا دسته خاصی از مردم باشد.
 • جعل هویت اشخاص یا نهادها و همینطور نسبت دادن بیانات و سخنان کذب به هر شخص حقیقی یا حقوقی.
 • انتشار هر مفهوم و محتوایی که از نظر قوانین و مقررات یک سازمان یا نهاد ممنوع شده باشد. (از قبیل اطلاعات داخلی و اطلاعات اختصاصی و محرمانه برخی سازمانها و نهادها، چنانچه از نظر روابط استخدامی و قوانین داخلی سازمانها، این کار منع شده باشد.
 • انتشار هرگونه محتوایی که دارای طبقه بندی اطلاعاتی بوده یا موجب تهدید امنیت یا ایجاد تنش و التهاب سیاسی گردد
 • انتشار هر نوع محتوایی که متضمن نقض قوانین و مقررات کپی رایت و نیز مغایر با قانون حقوق مولفان مصنفان و هنرمندان باشد.
 • انتشار ویروسهای کامپیوتری و هر کد و فایل و برنامه ای که به منظور قطع کردن و از کار انداختن سیستم های کامپیوتری طراحی شده باشد و به سخت افزار و نرم افزار و تجهیزات کامپیوترها آسیب برساند.
 • تجاوز عمدی یا غیرعمدی به حریم خصوصی اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی و مواضع کاری، بیانات، قوانین ملی و بین المللی و هر رویه و مقرراتی که قانون از آن حمایت کند.
 • تهدید کردن و هر گونه آزار و اذیت رساندن به اشخاص حقیقی یا حقوقی از طریق این سایت.
 • جمع آوری و ذخیره اطلاعات شخصی درباره سایر کاربران برای اهداف تجاری
 • تهیه و ترویج اطلاعات سازماندهی شده درباره فعالیت های غیر قانونی، ترویج آسیب های فیزیکی و صدمه زدن به گروهها و افراد (مثلا ترویج و آموزش ساخت بمب و یا سایر اسلحه ها و وسایل آتش زا)
 • استفاده از سایت به گونه ای که به هر نحو نقض کننده مقررات موجود در این توافقنامه باشد.
 • انتشار فایلهایی که به هر نحو در کشور جمهوری اسلامی ایران غیر مجاز می باشد.
 • انتشار فایلهای مربوط به کلیه تولیدات سمعی بصری غیررایگان فارسی که شامل حق مولف میباشد.
 • انتشار فایلهای مربوط به کلیه تولیدات سمعی بصری رایگان که مجوز پخش آن توسط وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران تایید نشده باشد.

قوانین بخش کسب درآمد

 1. پرداخت ها هفت روز پس از پایان هرماه و بصورت پایا و شتابی واریز می گردد.
 2. حداقل پرداخت وجه 50 هزار تومان می باشد که بابت حداقل تعداد بازدید 1500 آگهی و تبلیغات در ماه پرداخت خواهد شد.
 3. پرداخت پایا از طرف بانک با کمی تاخیر همراه میباشد ولی شتابی بعد از تایید از طرف سایت در حسابتان قابل برداشت است.
 4. استفاده از سرویسهای آینت و کسب درآمد به منزله ی پذیرش کلیه قوانین سایت میباشد.
 5. هرگونه تقلب در سیستم ، آپلود فایل غیر مجاز ، آپلود فایل خلاف قوانین سایت و کشور ، هرگونه عمل غیرقانونی برای کسب درآمد یا اختلال در فعالیت سایت غیرمجاز بوده و باعث غیرفعال شدن اکانت خواهد شد و حذف فایل و درآمد کاربر میشود.
 6. میزان درآمد روزانه از هر آی پی در هر روز به میزان مشخص در جدول میباشد.
 7. دانلود فایل توسط خود آپلودر ، دانلود فایلهای زیر یک مگابایت، دانلودهای ناقص، توسط ربات و هرگونه دانلود غیر واقعی و تقلبی توسط سیستم تشخیص داده خواهد شد و محاسبه و شمارش نمی شود.
 8. به حسابهای مسدود شده یا غیر فعال درآمدی تعلق نمی گیرد.
 9. کلیه ی فایلهایی که آپلود می شوند میبایست مطابق با قوانین سایت و قابل بررسی باشد. در صورت درخواست آینت کاربر موظف به ارائه ی اطلاعات لازم جهت بررسی محتوی فایل میباشد. در غیر اینصورت به کاربر درآمدی تعلق نمی گیرد.
 10. تمامی آیپی ها و دانلودها در هنگام واریز به صورت انسانی نظارت می شوند و در صورت مشاهده فایل خلاف قوانین یا هرگونه تقلب در فایل مورد نظر پاک شده و درآمد فایل نیز پاک می شود.